Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano rozszerzenie Horizons do Elite: Dangerous

Z lądowaniem na planetach.

Studio Frontier Developments ujawniło, że pracuje nad nowym rozszerzeniem do kosmicznego symulatora Elite: Dangerous, zatytułowanym Horizons.

Scarab

Największą innowacją wydaje się być możliwość lądowania na powierzchniach planet, co opisywany dodatek zaoferuje w pierwszej kolejności.

Po zeskanowaniu ciała niebieskiego w poszukiwaniu śladów wraków, minerałów czy twierdz, piloci będą mogli zwiedzić lokację za pomocą Scaraba - pierwszego z pojazdów lądowych.

Deweloperzy zapewniają, że przejście pomiędzy przestrzenią kosmiczną i powierzchnią planety będzie całkowicie płynne, bez ekranów ładowania.

Planetarne lądowanie to pierwsza część Horizons, debiutujące jeszcze w tym roku. Kolejne elementy dodatku pojawią się już w 2016 r.

Rozszerzenie kosztuje 40 funtów (ok. 240 zł) i zawiera podstawową wersję gry. Osoby posiadające już „podstawkę” mogą liczyć na zniżkę. Zamówienia przedpremierowe to prezent w postaci statku Cobra Mark IV.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze