Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zaktualizowano Star Wars: Knights of the Old Republic 2

Po ponad 10 latach.

Gra Star Wars: Knights of the Old Republic 2 - The Sith Lords doczekała się dużej aktualizacji na Steamie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tytuł Obsidian Entertainment debiutował w 2004 roku.

Teraz firma Aspyr Media dodała wsparcie dla komputerów Mac i systemu Linux. Działają także modyfikacje instalowane przez Steam Workshop, osiągnięcia, sterowanie za pomocą kontrolerów, panoramiczne rozdzielczości, obraz w 5K czy zapisy „w chmurze”.

Dzięki dodaniu opcji Warsztatu możliwe jest między innymi włączenie cenionego moda The Sith Lords Restored Content Mod. KoTOR 2 - jak to często bywa w przypadku Obsidianu - wydano z licznymi błędami, a projekt ten naprawia wiele błędów i przywraca usuniętą zawartość.

Z okazji publikacji łatki obniżono także cenę - do 28 lipca gra kosztuje 7,49 euro (ok. 31 zł).

Knights of the Old Republic 2 debiutowało w grudniu 2004 roku. Akcja toczy się kilka lat po zakończeniu pierwszej części. Wcielamy się w wygnanego członka zakonu Jedi, który musi zjednoczyć dawnych kolegów w walce z Sithami.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze