Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

KotOR 2 na Nintendo Switch nie da się ukończyć. Wydawca szykuje łatkę

Problem z przerywnikiem.

Wydawca Star Wars Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords na Switch potwierdził, że gry w wersji na konsolę Nintendo nie da się ukończyć, ze względu na błąd w późniejszej fazie kampanii.

Produkcja ukazała się 8 czerwca i choć doniesienia o problemie pojawiły się już jakiś czas temu, twórcy konwersji dotychczas nie poradzili sobie z usterką. Do awarii dochodzi podczas lądowania na planecie Onderon, po jednym z przerywników.

„Wiecie, że gry nie da się obecnie ukończyć?” - zapytał na Twitterze jeden z fanów. „Cześć, to znany błąd, który zostanie naprawiony w kolejnej łatce. Nie możemy podać konkretnej daty, ale z pewnością poinformujemy, gdy się ukaże” - skomentowała firma Aspyr w odpowiedzi.

Miejmy nadzieję, że studio będzie miało mniejsze problemy podczas prac nad remakiem pierwszego Knights of the Old Republic na PC i PlayStation 5. W ostatnich latach Aspyr wydało także inne remastery gier Star Wars, jak Jedi Knight 2, Republic Commando oraz Episode 1 Racer.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły