Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyzwania z Just Cause 3 w kolejnym materiale wideo

Loty i rakiety.

Szef studia Avalanche - Roland Lesterlin - zaprezentował na łamach serwisu IGN, jak wyglądać będą wyzwania w grze akcji Just Cause 3. Materiał wideo prezentuje elementy, które mogli testować uczestnicy niemieckich targów Gamescom.

Pierwsza atrakcja to szybowanie: gracz musi przelecieć przez umieszczone na niebie kręgi, a precyzja nagradzana jest punktami. Są też combosy i różne ścieżki przelotu. Wysokie wyniki trafiają na sieciowe tablice wyników, ale pozwolą też odblokować gadżety, ulepszające sprzęt w grze.

Drugie wyzwanie to już czysta destrukcja. Tryb ten odblokowujemy po przejęciu jednej z baz. Otrzymujemy określoną broń, za pomocą której musimy zniszczyć wszystkie „obiekty chaosu”, czyli eksplodujące i podatne na destrukcję elementy otoczenia.

Na wykonanie zadania mamy ograniczony czas. Tu także zbieramy punkty i łączymy destrukcję w combosy. Możemy też korzystać z pojazdów i wszystkich innych systemów dostępnych dla postaci.

Just Cause 3 ukaże się 1 grudnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W pełnej wersji możemy spodziewać się także innych wyzwań.

Cover image for YouTube videoJust Cause 3's Challenge Mode Looks Insanely Fun

Krótka przerwa? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Just Cause 3

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze