Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wszystkie dodatkowe mapy do sieciowej strzelanki Evolve dostępne będą za darmo

Twórcy nie chcą dzielić graczy.

Dyrektor kreatywny sieciowej strzelanki Evolve potwierdził w najnowszym wywiadzie, że wszystkie dodatkowe mapy do tej produkcji oferowane będą za darmo.

Lazarus - snajper i medyk

- Jednym z podstawowych założeń zespołu kreatywnego było to, by nie dzielić społeczności, więc wszystkie mapy będą darmowe - mówił Phil Robb w rozmowie z serwisem IGN. - Nie chcemy, by ktoś został wyrzucony z serwera tylko dlatego, że czegoś nie kupił.

Turtle Rock Studios planuje oferowanie także płatnych dodatków - z nowymi klasami potworów i polujących na nie łowców. Jednak nawet jeśli nie zdecydujemy się na zakup tych rozszerzeń, nadal będziemy mogli uczestniczyć w rozgrywce.

- Szykujemy kolejne postacie i potwory. Jeśli twój kolega zechce nabyć takie DLC, to także twoja gra będzie lepsza dzięki jego zakupowi - dodaje Robb. - Nie będziemy mogli grać jako ci bohaterowie, ale powalczymy razem z nimi.

Osoby decydujące się na zamówienia przedpremierowe otrzymają pierwszego potwora z DLC za darmo.

Evolve ukaże się 10 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Podstawą rozgrywki są starcia grupy czterech łowców z jednym potworem, stale ewoluującym i zdobywającym nowe umiejętności w trakcie meczu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze