Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe Evolve otrzyma pięć aktualizacji w pięć tygodni

Czyste szaleństwo.

W Evolve Stage 2 - darmowej wersji sieciowej gry akcji - startuje właśnie wydarzenie specjalne o nazwie Shear Madness. Twórcy chcą opublikować pięć aktualizacji do gry w pięć tygodni.

Caira Diaz

Mowa o trzech następnych typach postaci, trzech wariantach map, nowym trybie rozgrywki oraz o sporej liczbie innych opcji i poprawek, o które prosili gracze.

Na „pierwszy ogień” idzie Caira Diaz, czyli nowa postać w archetypie Medyka. Jest nawet tło fabularne: „zabita” przez jednego z potworów, bohaterka wraca w tajemniczych okolicznościach, dysponując regeneracyjną tarczą jako kluczową umiejętnością.

Analogicznie, Diaz potrafi „postawić” na mapie strefę czystej energii protonowej, zadającą obrażenia pechowcom, którzy znajdą się wewnątrz.

Pierwsza aktualizacja wprowadza także nowy samouczek dla klasy Hunter, naprawia sporo błędów oraz - co interesujące - odblokowuje wszystkie treści w trybie solowym, by gracze mogli przetestować przeróżne bronie i klasy przed rywalizacją w sieci - lub zakupem.

Odpowiedzialne za prace studio Turtle Rock przyznaje, że eksperyment zamieniający Evolve w darmową produkcję idzie z zgodnie z planem. Po wysokich liczbach gracz z lipca nie ma już śladu, lecz tytuł znalazł stabilną grupę użytkowników.

„Jak na razie była to niesamowita podróż, przekraczające nasze najbardziej szalone oczekiwania” - komentują twórcy. „Ale jeszcze nie skończyliśmy.”

Kolejne cztery aktualizacje ujawniane będą stopniowo. Zainteresowani gracze powinni regularnie odwiedzać oficjalną stronę akcji.

Evolve zadebiutowało w lutym ubiegłego roku, spotykając się raczej z chłodnym przyjęciem. Podstawą zabawy są starcia czwórki żołnierzy z ewoluującym w trakcie meczu potworem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze