Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sieciowe Evolve dostało za darmo nowy tryb rozgrywki

Walki na arenie.

Sieciowa strzelanka Evolve otrzymała nowy tryb rozgrywki - Arena Mode - w ramach darmowej aktualizacji na wszystkich platformach sprzętowych.

Wesoła kompania

Jak wyjaśniono na oficjalnej stronie, akcja w Arena Mode toczy się na zamkniętym obszarze. Do akcji wkracza czterech łowców i jeden potwór, by stoczyć walką na śmierć i życie.

Każda z 14 map z Evolve dostała pięć aren. Po wybraniu lokacji lądujemy na jednym z pól bitew, rywalizując w serii „najlepszy z trzech rund” - do dwóch zwycięstw.

Wszyscy uczestnicy zabawy zaczynają z jednym talentem. Potwór otrzymuje na start drugi poziom i 50 procent pancerza, ale nawet na tak ograniczonej przestrzeni może konsumować lokalną faunę, zwiększając swoje możliwości.

Łowcy nie odrodzą się po śmierci, a pomiędzy rundami niemożliwe jest zmienianie wyposażenia - potwór może za to wybrać inne umiejętności.

Poniżej prezentacja nowego trybu w materiale wideo. Evolve dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

„To gratka dla miłośników współpracy i rywalizacji. Całkiem interesująca koncepcja i prezentacja świata nie wytrzymują jednak próby czasu. Po kilku godzinach emocje po pierwszych sieciowych starciach opadają, a gra zaczyna nudzić” - napisał w recenzji Łukasz.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze