Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Większe stawki w Gwincie - mod do Wiedźmina 3

Zwiększenie stawek i doświadczenia za wygrane partie.

Gwint jest jedną z gier hazardowych ze świata Wiedźmina. Posługując się talią kart określających różne postacie i efekty, stawiamy czoła i staramy się pokonać przeciwników. Zwycięstwo nagradzane jest najczęściej gotówką. Niezbyt kuszące nagrody sprawiają jednak, że nieczęsto sięgamy po karty, a gracze pomijają hazardowy aspekt.

Przygotowane zmodyfikowane wersje stawek pozwalają nam jednak zwiększyć korzyści płynące z rozegranych partii. Pojedynek w karciankę stanie się nagle bardziej opłacalny, a jeżeli chcemy, nagrodę za zwycięstwo wzbogacimy o dodatkowe punkty doświadczenia. To jaki wariant moda wybierzemy, zależy całkowicie od nas.

Autor przygotował dla nas kilka opcji. Podstawowa wersja moda przewiduje maksymalną wygraną w wysokości 250 koron. Kolejny wariant to nieburząca immersyjności stawka maksymalna w wysokości 25 koron. Dalsze wersje moda przewidują także nagrody w postaci zarówno gotówki jak i doświadczenia. Możemy więc rozwijać swoją postać, grając jedynie w karty. Pełna lista dostępnych opcji znajduje się w opisie poniżej.

Spis treści

 1. Wersja moda
 2. Zawartość moda
 3. Czego potrzebujesz - wymagania
 4. Pliki i instalacja
 5. Autor

1. Wersja moda

1.12 (stan na 09.05.2016)

2. Zawartość moda

 • Zwiększenie stawek za wygrane w Gwinta.
 • (Opcjonalnie) możliwość wygrywania doświadczenia po wygranej w Gwinta.

3. Czego potrzebujesz

Do poprawnej instalacji i działania moda potrzebujesz:

 • Pełnej wersji gry Wiedźmin 3 na PC.

4. Pliki i instalacja

Pamiętaj, że instalowanie modów to ingerowanie w pliki gry. Często wprowadzamy nieodwracalne zmiany, które mogą popsuć nam grę. Wszelkie modyfikacje stosujemy na własną odpowiedzialność. Upewnij się przed instalowaniem moda, że utworzyłeś kopię zapasową plików i zapisów gry (save'ów) - gdyby coś poszło nie tak.

 1. Pobierz jeden z wariantów ze strony moda. Warianty różnią się ilością gotówki oraz doświadczenia (EXP) który zyskasz po wygranej.
 2. Pobrany plik rozpakuj.
 3. Wypakowany folder „content” przenieś do katalogu gry.
 4. Koniec. Mod został zainstalowany poprawnie.

5. Autor

raxashafique
Strona moda.


Powrót do spisu treści: Najlepsze mody do Wiedźmina 3 - kompletna baza aktualnych modyfikacji

Komentarze

More On Wiedźmin 3: Dziki Gon

Najnowsze artykuły