Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wideo z Metro Exodus prezentuje bronie specjalne

Karabin pneumatyczny i kusza.

Deep Silver opublikowało nowy materiał poświęcony Metro Exodus. Wideo prezentuje dwie bronie specjalne, z których gracze skorzystają podczas walki z mutantami w radioaktywnej Rosji.

Pierwszą jest Helsing, czyli kusza korzystająca z pocisków konstruowanych w trakcie rozgrywki. Poza standardowymi bełtami pojawią się wybuchowe, które są szczególnie efektywne w walce przeciwko potworom i opancerzonym ludziom.

W planach jest opcja ulepszenia broni. Udoskonalenie wspomnianego sprzętu skróci czas przeładowywania, a także zwiększy szybkostrzelność, choć kosztem obrażeń zadawanych przeciwnikom.

Drugim specjalnym uzbrojeniem jest Tikhar - karabin pneumatyczny strzelający eksplodującymi kulami. Gracze otrzymają możliwość zamontowania lunety na podczerwień ułatwiającej celowanie do oponentów w nocy. Zwiększą też pojemność magazynku.

W Metro Exodus pojawi się wiele broni

Metro Exodus zadebiutuje 15 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Głównym bohaterem produkcji jest znany z poprzednich części cyklu Artem, który wspólnie z towarzyszami wyruszy w podróż poza Moskwę.

Zobacz: Metro Exodus - premiera i najważniejsze informacje

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze