Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Obrońcy Londynu: Tower, Nigel Cass (boss)

Walka z jednym z głównych przeciwników.

Ostatnia misja fabularna w rozdziale Albion, która staje się dostępna po ukończeniu zadania głównego o nazwie Sprawiedliwość dla Claire, gdzie rozwiązywaliśmy sprawę zabójstwa młodej kobiety. Tym razem będziemy musieli stawić czoła samemu Nigelowi Cassowi.

Uwaga - przed misją warto wybrać agenta dysponującego sporą ilością amunicji oraz pająkbotem.

Zacznij od udania się do Tower - możesz skorzystać ze stroju Albionu lub klasycznie wlecieć na dronie użytkowym. Pierwszym celem jest skierowanie się do komputera (1), przy pomocy którego zhakujesz sieć bezpieczeństwa.

Następnie należy dostać się do przejścia (2) z windą. Możesz próbować ominąć strażników lub wlecieć na dach pobliskiego budynku i włamać się do lokalnych dronów oraz wieżyczek, aby pozbyć się strażników. Kiedy to nastąpi włam się do kamery na korytarzu i wyłącz lasery wejściowe.

Wtedy wystarczy zejść na dół i skierować się do przejścia (3), za którym znajdziesz tunel do windy, z której skorzystaj.


Walka z Nigelem Cassem - boss

Po skorzystaniu z windy zjedziesz do lokacji z Nigelem Cassem. Będziesz musiał wziąć udział w walce z bossem.

Zacznij od ukrycia się za biurkiem (4) z lewej strony, aby uchronić się przed ostrzałem z maszyny Nigela (5).

Następnie rzuć na ziemię pająkbota, zacznij iść w prawo i przestawiaj kolejne węzły (6), przepuszczając przez nie prąd.

Kontynuuj, aż do finalnego węzła (7) - jego aktywowanie spowoduje, że robot Nigela przez chwilę stanie się bezbronny.

Wychyl się zza biurka i zacznij wtedy ostrzeliwać któryś z silników (8), które się odsłonią. Postaraj się mu zabrać, jak najwięcej energii - około 1/3.

W trakcie sterowania pająkbotem oraz ostrzeliwania przeciwnika pamiętaj też, aby wracać co pewien czas do agenta i pozbywać się okolicznych żołnierzy (9).

Kiedy robot Nigela się zresetuje wróć do pająkbota i przestawiaj kolejne węzły (10) z prądem, tym razem po drugiej stronie sali. Po ponownym wyłączeniu przeciwnika znów ostrzelaj jego silniki, po czym powtórz całą procedurę po raz trzeci - tym razem główny węzeł będzie po drugiej stronie sali. Jeśli zacznie brakować amunicji, to w pobliżu znajdziesz skrzynię z zapasami. Gdyby wrodzy żołnierze zaczęli spychać agenta do defensywy, to wycofaj się za stół z lewej.

Po zniszczeniu bojowego robota Nigel (11) opuści jego pokład. Ukryj się za osłoną i traf go kilka razy w głowę, co zakończy zadanie.

Następnie: Watch Dogs Legion - Impreza DedSecu: spotkanie w kryjówce

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Sprawiedliwość dla Claire: tropy, nagranie

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze