Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Gramy w Mafia 3

Czynne zwalczanie rasistów.

Podczas niedawnego pokazu w Londynie mogliśmy spędzić z nowym projektem studia Hangar 13 prawie sześć godzin - pierwsze wrażenia z gry Mafia 3 są pozytywne, tytuł oferuje świetny klimat, model jazdy i strzelania.

Deweloperzy umożliwili nam również nagranie kilku fragmentów rozgrywki, które prezentujemy poniżej. W materiale przedstawiamy wykonywanie misji pobocznych w jednej z dzielnic Nowego Bordeaux.

Po długim prologu składającym się z kilku misji, główny bohater - Lincoln Clay - planuje zemstę na włoskiej mafii. Musi przejąć kontrolę nad wszystkimi dzielnicami miasta. By to uczynić, uderza w czułe punkty różnych organizacji przestępczych, zwracając na siebie uwagę ich liderów.

Wykonywanie różnych aktywności w jednej strefie miasta - likwidowanie przywódców, podpalanie zasobów, uwalnianie zakładników, przesłuchiwanie zbirów - prowadzi do konfrontacji z najważniejszą w danej dzielnicy postacią. Zadania są różne w zależności od części miasta, zmagamy się też z innymi gangami.

W powyższym materiale Lincoln stara się wyrządzić jak najwięcej szkód w szeregach rasistów z dzielnicy Frisco Fields. Przewijają się tutaj wątki organizacji Ku Klux Klan.

Gra debiutuje 7 października, trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Niedawno poznaliśmy wymagania sprzętowe Mafii 3 - niezbyt wygórowane.

Komentarze

More Video

Najnowsze artykuły