Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Varian i Ragnaros wkrótce w Heroes of the Storm

Oraz szereg innych nowości.

Rozpoczęta wczoraj impreza BlizzCon była okazją na ujawnienie szeregu nowości w grze Heroes of the Storm, reprezentującej gatunek MOBA. Najważniejsze ogłoszenia to zapewne dwie nadchodzące postacie z uniwersum Warcraft: Varian oraz Ragnaros.

Ten pierwszy dysponuje na przykład falą uderzeniową i szarżą, ale koncentruje się głównie na osłanianiu sojuszników: dzięki paradzie czy prowokacji, ściągającej ataki wrogów na siebie.

Zemsta Czarnosercego

Ragnaros to już czyste obrażenia, związane oczywiście z ogniem. Możemy wzmacniać i rzucać młotem Sulfurasem, wzywać meteoryty czy wypuszczać na przeciwników fale lawy.

Jest też nowa lokacja do tryby Bójka. Na mapie Zemsta Czarnosercego tylko jedna drużyna posiada bazę. Jej członkowie muszą zbierać kule armatnie, ładować działa w dokach i ostrzeliwać okręt Czarnosercego, by posłać go na dno.

Obrońcy muszą natomiast wspomagać okręt pirata w czasie oblężenia i uniemożliwiać atakującym zbieranie kul armatnich, by zapobiec zatopieniu okrętu przed osiągnięciem punktu docelowego.

W planach jest także promocja o nazwie Wyzwanie Nexusa. Od 15 listopada do 4 stycznia, gracze będą mogli zdobyć darmową zawartość do Heroes of the Storm i Overwatch, grając w ten pierwszy tytuł.

Rozegranie 15 meczów w trybach Rankingu, Poza rankingiem, Szybkiego meczu lub Przeciw SI zanim upłynie czas, to skórka Oni Genji, graffiti oraz ikona gracza w Overwatch, a także bohaterka Zaria i portret Oni Genji w Heroes of the Storm.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze