Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - Blood Altar: jak śledzić i lokalizować cele

Tropienie zwierzyny by zyskać dodatkowe moce.

Zaraz na początku rozgrywki w V Rising stworzysz krwawy ołtarz, Blood Altar. Za jego pomocą możesz tropić kluczowe cele, by po ich śmierci zyskać potężne premie. Jak korzystać z tego budynku i lokalizować cele? Wyjaśniamy to na niniejszej stronie.

Blood Altar (1) to jeden z pierwszych budynków, które wzniesiesz w swojej bazie. Gdy wejdziesz z nim w interakcję, otworzysz nowe okno do tropienia ofiar.

Tutaj możesz wybrać jeden z kilkudziesięciu celów. Pierwszym z nich, za którym warto podążać, jest Alpha Wolf (2). Wybierz go i wciśnij klawisz Track Blood (3).

Od tego momentu, co jakiś czas na ekranie pojawiać będzie się czerwona wiązka (4). Wskazuje ona kierunek, w którym musisz podążać, by dotrzeć do swojego celu.

Po dość długiej wędrówce dotrzesz do miejsca, w którym ukrywa się oznaczony przeciwnik - w tym wypadku będzie to wspomniany wcześniej Alpha Wolf (5).

Gdy go zabijesz, będziesz mógł wypić jego krew, by zdobyć nową moc w ramach mechaniki V Blood. Zagadnienie to opisujemy na oddzielnej stronie. Po wszystkim możesz wrócić do bazy i oznaczyć nowy cel do śledzenia.

Co więcej, część wrogów, których w ten sposób wybijesz, pozwoli ci odblokować nowe budynki. Dobrym przykładem może być konstrukcja Tannery, do której zyskasz dostęp po pokonaniu Keely The Frost Archer - a która finalnie pozwoli ci wytwarzać skórę (Leather).

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - baza nie pracuje: jak zasilić budynki

Komentarze