Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Utwór Stachursky'ego w Cyberpunk 2077? CD Projekt Red komentuje

Doskozzza.

Po ubiegłotygodniowym koncercie Jacka Łaszczoka-Stachursky'ego w Warszawie pojawiły się plotki, że jeden z utworów muzyka - „Doskozzza” - pojawi się w Cyberpunk 2077. CD Projekt Red zaprzecza jednak doniesieniom.

W trakcie występu 19 czerwca wokalista krzyknął rzekomo na scenie „Cyberpunk”, a także wielokrotnie nawiązywał do czasu, w którym rozgrywa się akcja produkcji, twierdząc chociażby, że „popamiętamy go co najmniej do 2077 roku”.

Wypowiedzi Stachursky'ego wzbudziły zainteresowania miłośników wokalisty oraz samej gry tworzonej przez CD Projekt Red. Na Facebooku powstał nawet fanpage o nazwie „Żądamy Doskozzzy w grze Cyberpunk 2077”, który aktualnie ma ponad tysiąc polubień.

Fani czekają na spełnienie marzeń

Wygląda jednak na to, że polski piosenkarz wyraził tylko aprobatę w stosunku do oczekiwanej gry, ale jego słowa zostały źle zrozumiane. W odpowiedzi na zapytanie redakcji Gazeta.pl, CD Projekt Red zdementowało informację.

„Nie wiem, skąd takie wieści, ale na chwilę obecną nie mamy żadnych planów na współpracę z panem Stachurskym, jeśli chodzi o użycie jego muzyki w grze” - brzmi stanowisko przedstawiciela studia.

Wspomniany utwór „Doskozzza” cieszy się w sieci bardzo dużą popularnością. Na oficjalnym koncie na YouTube teledysk ma już 2,2 miliony wyświetleń.

Jedynym potwierdzonym do tej pory utworem ze ścieżki dźwiękowej Cyberpunk 2077 jest „Chippin' In”, zgodnie z fabułą piosenka wykonywana przez muzyka rockowego Johnny'ego Silverhanda. W gwiazdę wciela się Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Gazeta.pl

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze