Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ukończenie Marvel's Avengers zajmie ponad 30 godzin

W całości.

Twórcy Marvel's Avengers wypowiedzieli się na temat długości rozgrywki. Ukończenie produkcji w całości powinno zająć kilkadziesiąt godzin.

W rozmowie z serwisem ComicBook starszy dyrektor marki ze Square Enix - Rich Briggs - wyjaśnił, że deweloperzy nie ustalili jeszcze dokładnego czasu rozgrywki, ale podkreślił, że powinien być porównywalny z wcześniejszymi grami studia Crystal Dynamics.

Niedawno ujawniono, że wśród dostępnych postaci pojawi się Ms. Marvel

Menedżer stwierdził, że podobnie jak w przypadku produkcji z serii Tomb Raider, przejście głównego wątku fabularnego zajmie od 10 do 12 godzin. Zrealizowanie wszystkich zadań i aktywności pobocznych znacznie wydłuży rozgrywkę - do ponad 30 godzin.

Briggs jednocześnie zaznaczył, że ukończenie tytułu nie zakończy przygody, ponieważ gra będzie po premierze rozwijana o dodatkowe treści. W planach są między innymi rozszerzenia z kolejnymi misjami i bohaterami.

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Warto zaznaczyć, że produkcja zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób. Pokierujemy różnymi herosami o unikalnych dla siebie cechach i zdolnościach.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Źródło: ComicBook

Następnie: Red Dead Redemption 2 na PC - informacje o ulepszeniach graficznych i pierwsze screeny

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze