Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawnione osiągnięcia Marvel's Avengers zdradzają fabułę gry

Na ponad pół roku przed premierą.

Marvel's Avengers ukaże się dopiero we wrześniu, ale już teraz ujawniono osiągnięcia, jakie pojawią się w powstającej grze. Te zdradzają szczegóły na temat fabuły produkcji

.

Zestawienie trofeów z wersji PS4 - odpowiednik achievementow z platform Microsoftu - opublikował serwis Exophase. Lista najprawdopodobniej trafiła na serwery Sony nim opóźniono premierę tytułu.

Opis poszczególnych osiągnięć zdradza informacje na temat fabuły, w tym o głównym złoczyńcy i lokacjach, które gracze odwiedzą podczas przygody. Do tego informacje o postaciach pobocznych oraz przygotowanych wyzwaniach.

Nie przedstawiamy pełnej listy ujawnionych trofeów, aby nie popsuć zabawy graczom, którzy mają zamiar zapoznać się z Marvel's Avengers. Warto jednak być ostrożnym, ponieważ niewykluczone, że w wielu innych miejscach w internecie pojawią się spoilery.

W grze pojawią się Kapitan Ameryka i inni herosi Marvela

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Za projekt odpowiadają deweloperzy ze studia Crystal Dynamics wspomagani przez zespół Eidos Montreal. Gra zaoferuje kampanię fabularną do zabawy w pojedynkę oraz misje nastawione na zmagania w kooperacji.

Marvel's Avengers zadebiutuje 4 września na PC, PS4 i Xbox One. Początkowo produkcja miała ukazać się w maju, ale premierę przesunięto - twórcy tłumaczyli opóźnienie koniecznością „dopracowania szczegółów i zadbania o najwyższą jakość”.

Źródło: Exophase

Następnie: Streamerzy pomogli 9-latkowi osiągnąć najwyższą rangę w trybie rywalizacji Destiny 2

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze