Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Red Dead Online rozdają graczom darmowe złoto

Za dotychczasowe wsparcie.

Deweloperzy ze studia Rockstar poinformowali, że gracze, którzy w bieżący weekend zalogują się do Red Dead Online, otrzymają za darmo dodatkowe złoto do wykorzystania podczas zabawy.

Jeżeli użytkownicy dołączą do rozgrywki do jutra - 27 stycznia - dostaną pięć sztabek najcenniejszego z kruszców, a prezent trafi na konta najpóźniej we wtorek. W ten sposób twórcy chcą podziękować fanom za dotychczasowe wsparcie.

Jednocześnie ujawniono, że naprawiono kilka problemów z dobieraniem graczy we wprowadzonym niedawno trybie Gorączka spluw. Zainteresowani nie powinni mieć już kłopotów z wyszukiwaniem rywali w wariancie inspirowanym gatunkiem battle royale.

Podkreślono jednak, że zaimplementowane poprawki mają charakter tymczasowy. Projektanci obecnie pracują nad „lepszymi” i „stałymi” rozwiązaniami, które pojawią się w jednej z przyszłych aktualizacji.

Red Dead Online to dostępny w fazie beta sieciowy moduł Red Dead Redemption 2. Na początku zabawy gracze tworzą własną postać, by później wraz ze znajomymi lub nieznajomymi towarzyszami przemierzać otwarty świat Dzikiego Zachodu.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze