Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niespodziewany patch Red Dead Redemption 2. Jest nawet aktualizacja FSR

I poprawki stabilności.

Rockstar dość niespodziewanie przygotował nową aktualizację Red Dead Redemption 2, czyli dla produkcji, której rzekomo nie wspiera już od dłuższego czasu.

Nowości nie są zapewne zakrojone na szeroką skalę, ale nadal mile widziane. Opcję skalowania rozdzielczości FSR od AMD podniesiono do aktualnej wersji 2.2, naprawiono tryb offline zepsuty przez aktualizacje Windows 11, a także przywrócono dostęp do rozdzielczości 3200 × 2400.

To wszystko z myślą o PC, gdzie wymienić można jeszcze przygotowanie wsparcia dla standardu kolorów „HDR10+ Gaming” od Samsunga.

Usprawnienia już także na PlayStation 4 i Xbox One (Red Dead Redemption 2 nigdy nie doczekało się natywnej konwersji na obecną generację konsol) obejmują ogólną poprawę stabilności działania i wyeliminowanie porcji błędów, jak możliwość utknięcia przy wsiadaniu do dyliżansów.

Zobacz na YouTube

Część graczy z ulgą przyjmie także fakt, że czat głosowy jest teraz domyślnie wyłączony. Pełną listę zmian i nowości z aktualizacji 1.32 znaleźć można na oficjalnej stronie pomocy technicznej Rockstara.

Z innych wieści na temat Red Dead Redemption 2, produkcja pozostaje wpływowa także w dość niespodziewanych kręgach. Profesor Uniwersytetu Tennessee - Tore Olsson - przyznał niedawno, że jego wykłady „Red Dead America” traktujące o okresie historycznym znanym z gry cieszą się dużo większą popularnością niż inne tematy historyczne na uczelni. Naukowiec w sierpniu wyda nawet książkę na ten temat, a narratorem audiobooka będzie... Roger Clark, aktor wcielający się w Arthura Morgana.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Red Dead Redemption 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze