Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Lords of the Fallen celują w rozdzielczość 1080p na konsolach

Co najmniej 30 klatek na sekundę.

Tomasz Gop - producent RPG Lords of the Fallen w CI Games - przyznał w jednym z wywiadów, że liczba klatek na sekundę w tej produkcji nie spadnie na konsolach nowej generacji poniżej 30, ale już osiągnięcie rozdzielczości 1080p jest „nieco bardziej problematyczne” na Xbox One.

- Na pewno nie zejdziemy poniżej 30 FPS, na pewno - zapewnił polski deweloper w rozmowie z serwisem IGN. - Myślę, że jeśli staniemy przed wyborem między płynnością i rozdzielczością, to postawimy na pełne 1080p ze stabilnym 30 FPS, zamiast obniżać rozdzielczość na rzecz 60 FPS. Wierzymy, że gra wygląda dobrze i chcemy to pokazać.

- Pracujemy teraz ciężko nad dostarczeniem obrazu w 1080p na PlayStation 4 i Xbox One, ale nie mogę potwierdzić, czy jest to możliwe.

- Prawdopodobnie szybciej uda się na PS4, ponieważ na tej konsoli jesteśmy już blisko celu. W przypadku Xbox One jest to nieco bardziej problematyczne, ale ciągle się tym zajmujemy - dodał.

Lords of the Fallen ukaże się jeszcze w tym roku, także na PC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze