Skip to main content

Lords of the Fallen z wersją GOTY

Gra z dodatkami.

Lords of the Fallen od CI Games i Deck 13 doczeka się nowej edycji, z Game of the Year w podtytule. Premiera 26 czerwca.

Piesek z toporem?

Wydanie zawierać będzie wszystkie dotychczasowe dodatki DLC, w tym większe rozszerzenia Ancient Labyrinth i The Monk's Decipher oraz zestawy broni czy pancerzy, ale także całkiem nowe elementy ekwipunku.

Nie jest jasne, kto zdecydował się przyznać Lords of the Fallen tytuł gry roku, ale takie wyróżnienie nie jest już chyba zbyt istotne podczas planowania zbiorczych edycji.

W ubiegłym tygodniu poinformowano, że pudełkowa i cyfrowa sprzedaż tytułu „zbliża się” do poziomu miliona egzemplarzy, ale wliczono tu także kopie wysłane do sklepów, a nie bezpośrednio w rękach graczy.

„Kluczowe dla nas są przepływy pieniężne i komfortowa sytuacja finansowa spółki. Dzięki niej możemy realizować nasze kolejne - bardzo ambitne - projekty, o których niebawem będzie bardzo głośno” - zapewniał Marek Tymiński, prezes CI Games.

Studio pracuje obecnie nad drugą częścią Lords of the Fallen oraz nad Sniper: Ghost Warrior 3. Ten drugi tytuł zobaczymy na tegorocznych targach E3.

Zobacz na YouTube

Nudzisz się? Zobacz także:

Zobacz także