Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mobilna wersja Lords of the Fallen debiutuje 9 lutego

Rozgrywka pozostaje tajemnicą.

Studio CI Games z Warszawy poinformowało, że mobilna wersja gry Lords of the Fallen ukaże się już 9 lutego, na urządzeniach napędzanych systemami iOS oraz Android.

Deweloperzy plasują swoją produkcję w segmencie „premium”. Grę trzeba więc będzie kupić, ale nie zabraknie także możliwości dokonywania dodatkowych zakupów, już z poziomu aplikacji.

Nadal nie wiemy za to, jak wyglądać będzie oprawa i rozgrywka w tej mobilnej produkcji, bazującej przecież na rozbudowanej produkcji TPP w stylu Dark Souls.

Brakuje jakichkolwiek materiałów z wersji mobilnej. Pewnie są w tej skrzyni.

Oryginał, wyprodukowany przez niemieckie studio Deck13 Interactive pod kierownictwem CI Games, ukazał się w październiku 2014 roku na PC, PS4 i Xbox One. Dotychczas sprzedano ponad siedem milionów egzemplarzy.

Gracz trafia do fantastycznej krainy, której przywódcy zabili boga, chcąc wyrwać ludzkość spod jego wpływu. Kluczem jest wysoki poziom trudności i mroczna stylistyka, rodem właśnie z Dark Souls.

„Tytuł, od którego trudno się oderwać, choć nie jest doskonały. Twórcy w przemyślany sposób zmodyfikowali podstawy rozgrywki znane z Dark Souls i połączyli je z własnymi pomysłami” - napisał Mateusz w recenzji Lords of the Fallen.

Obecnie CI Games prowadzi już prace nad „pełnoprawną” kontynuacją, zaplanowaną na przyszły rok.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze