Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lords of the Fallen 2 ukaże się w 2018 roku, mobilna odsłona jesienią

CI Games podsumowuje półrocze.

Polskie CI Games poinformowało, że premierę Lords of the Fallen 2 planuje dopiero na 2018 rok. Wcześniej ukaże się mobilna odsłona serii - jesienią tego roku.

Lords of the Fallen 1

Ta druga gra zmierza na telefony komórkowe oraz tablety i jest już testowana na wybranych rynkach. Produkcja dostępna będzie za darmo, w modelu Free to Play.

„Przychody będą generowane z płatności cyfrowych i sprzedaży reklam” - zapewnia wydawca w najnowszym raporcie giełdowym.

O Lords of the Fallen 2 nadal wiemy niewiele. Obecnie trwają prace koncepcyjne, z Tomaszem Gopem w roli producenta. Nie jest jednak jasne, jakie studio zajmie się produkcją.

Obecnie firma z Warszawy skupia się oczywiście na strzelance Sniper: Ghost Warrior 3, debiutującej 27 stycznia przyszłego roku.

Jeśli o wynikach finansowych mowa, to CI Games radzi sobie całkiem dobrze, pomimo faktu, że od premiery ostatniej większej gry - Lords of the Fallen - minęły już niemal dwa lata.

Firma odnotowała w pierwszej połowie tego roku stratę netto na poziomie 2,66 mln zł. To nieco lepiej, niż 2,79 mln zł straty w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Przychody ze sprzedaży sięgnęły za to 11,52 mln zł, wobec 7,46 mln zł rok wcześniej. Głównym czynnikiem jest właśnie zainteresowanie grą Lords of the Fallen.

Warto jednak dodać, że znacznie wzrosły zobowiązania CI Games, wynoszące na obecną chwilę 21 mln zł, w tym 18,2 mln zł w krótkim terminie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze