Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzy mapy i siedem trybów w becie Call of Duty: Black Ops 3

Testy startują za tydzień.

Już za tydzień posiadacze konsol PlayStation 4 przystąpią do testów trybu sieciowego w strzelance Call of Duty: Black Ops 3, oferujących trzy mapy i siedem opcji zabawy.

Advanced Warfare: Black Ops 3

Udostępniane lokacje to Hunted gdzieś w górach w Etiopii, Combine w placówce badawczej na pustyni w Egipcie oraz Evac, czyli porzucona strefa ewakuacji w środku zalanego Singapuru.

Oferowane tryby rozgrywki to raczej standardowe zestawienie: Team Deathmatch, Domination, Demolition, Kill Confirmed, Hardpoint, Capture the Flag oraz Search & Destroy.

Beta trybu sieciowego Call of Duty: Black Ops 3 rozpoczna się w przyszłym tygodniu - 19 sierpnia. Data ta dotyczy odsłony na PlayStation 4. Testy zaplanowano także na PC i Xbox One - od 26 do 30 sierpnia.

Dostęp do testów otrzymują osoby, które zdecydują się na przedpremierowy zakup strzelanki. Sprawdzimy także system umożliwiający zmianę wyglądu broni oraz różne klasy postaci.

Pełna wersja Call of Duty: Black Ops 3 ukaże się 6 listopada, także na PlayStation 3 i X360.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze