Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb sieciowy Call of Duty: Advanced Warfare w nowym zwiastunie

Siedem minut rozgrywki.

Activision przypomina, że strzelanka Call of Duty: Advanced Warfare to nie tylko Kevin Spacey, ale także rozbudowany tryb wieloosobowy. Wydawca opublikował siedem minut rozgrywki z internetowych zmagań.

Deweloperzy oferują między innymi spojrzenie na zaawansowany kombinezon EXO Suit, umożliwiający oddawania dalekich skoków czy lądowanie bez uszczerbku na zdrowiu.

Zaprezentowano również system „Pick 13”, określający startowe wyposażenie, zabierane na każdy mecz. Wybierzemy dwie bronie wraz z dodatkami do nich, trzy bonusy, trzy perki, dwie umiejętności kombinezonu oraz własne nagrody za ciąg zabójstw.

Ciekawostką jest pokaz trybu rozgrywki Uplink, gdzie zadanie polega na przeniesieniu satelity (reprezentowanej przez piłkę) na stronę wroga. Gracze mogą przenosić urządzenia na plecach, ale w tym samym czasie nie skorzystają z broni - muszą więc liczyć na wsparcie kolegów.

Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Posiadacze zamówień przedpremierowych zagrają dzień wcześniej.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze