Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzecie DLC do Call of Duty: Advanced Warfare to kolejne mapy

AKTUALIZACJA: Nowy trailer.

Aktualizacja (02.06.2015): Activision opublikowało nowy zwiastun dodatku Supremacy, debiutującego dzisiaj na konsolach Xbox 360 i Xbox One.

Materiał wideo koncentruje się na kolejnym rozdziale opowieści w kooperacyjnym trybie Exo Zombie, zatytułowanym Carrier. Na pierwszym planie jest nowa postać - Bruce Campbell.

Cover image for YouTube videoOfficial Call of Duty®: Advanced Warfare – Exo Zombies Carrier Trailer

*

Oryginalna wiadomość (27.05.2015): Trzecie rozszerzenie DLC do Call of Duty: Advanced Warfare - Supremacy - ukaże się 2 czerwca. Nowością będzie między innymi wprowadzenie postaci Bruce'a Campbella.

Wirtualny Bruce Campbell

Gwiazda serii filmów „Martwe zło” pojawi się w kooperacyjnym trybie Exo Zombies, gdzie maksymalnie czwórka graczy walczy z hordami nieumarłych.

Tak jak i poprzednie DLC, Supremacy zadebiutuje 2 czerwca na konsolach X360 i Xbox One. Posiadacze PC, PlayStation 3 i PS4 muszą poczekać 30 dni dłużej.

Rozszerzenie wprowadza także cztery mapy do zmagań wieloosobowych. Skyrise to odświeżona wersja lokacji Highrise z CoD: Modern Warfare 2, z akcją w Atenach. Compound toczy się na terenie placówki treningowej korporacji Atlas, ukrytej w dzikich lasach Colorado.

Jest też Kremlin, gdzie potyczki toczą się nieopodal prezydenckiego pałacu. Listę zamyka Parliment, w którym odwiedzimy znajdujący się na Tamizie statek transportowy.

Gracze otrzymają też trzeci rozdział opowieści w Exo Zombie - Carrier. Bruce Campbell dołączy do kolegów i koleżanek, takich jak John Malkovich, Bill Paxton, Rose McGowan i Jon Bernthal. Skorzystamy z kolejnych broni, spotkamy też nowych wrogów.

Poniżej zwiastun dodatku.

Cover image for YouTube videoOfficial Call of Duty®: Advanced Warfare - Supremacy DLC 3 Gameplay Trailer

Krótka przerwa? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Advanced Warfare

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze