Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Być jak zombie John Malkovich - trailer DLC do CoD: Advanced Warfare

Plus: prezentacja map.

Activision ujawniło trailer i szczegóły na temat ostatniego DLC do Call of Duty: Advanced Warfare, zatytułowanego Reckoning.

Rozszerzenie debiutuje 4 sierpnia na X360 i Xbox One oraz miesiąc później na pozostałych platformach sprzętowych: PC, PlayStation 3 i PS4.

Poniższy zwiastun rozpoczyna się od pokazu czterech nowych map: mroźnego Fracture, nieco cieplejszego kurortu w Overload, tajnej placówki Quarantine oraz miejskiego Swarm. Jest też nowa broń - energetyczny karabin Trident.

Na końcu jest też prezentacja ostatniego rozdziału w kooperacyjnej kampanii Exo Zombies - Descent. Okazuje się, że pecha miał Oz - w tej roli John Malkovich - który najwidoczniej stał się jednym z nieumarłych. Akcja toczy się na terenie placówki na środku oceanu.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze