Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trwają prace nad wieloosobowym modem do Just Cause 3

Od twórców JC2-MP.

Twórcy popularnej modyfikacji JC2-MP zamierzają dodać tryb wieloosobowy także do Just Cause 3, przygotowując nową odsłonę swojego projektu.

Kaczuszki!

Detale są obecnie skąpe, lecz prace trwają, a poniżej znaleźć można wiele mówiący zwiastun z różnymi typami wyścigów - są nawet bolidy F1 i kaczuszki.

Tryb wieloosobowy do Just Cause 2 od tych samych twórców nadal cieszy się sporą popularnością. Został nawet oficjalnie zaakceptowany przez Square Enix i jest rozprowadzany za darmo na Steamie.

Pomimo takiego obrotu spraw, deweloperzy postanowili w nowej odsłonie po raz kolejny skoncentrować się tylko na jednoosobowej destrukcji.

- Dużo o tym myśleliśmy - mówił w listopadzie reżyser Roland Lesterlin. - Tak samo jak Just Cause 2 było pięknym, otwartym światem, zaskakując możliwościami wiele osób na konsolach, chcieliśmy zapewnić te same wrażenia, ze zaktualizowaną fizyką i mechaniką, koncentrując się przed wszystkim na głównym graczu.

Twórcy JC3-MP nie podają daty premiery dla nowego projektu, lecz obiecują regularne informowanie o postępach.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze