Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer Watch Dogs 2 prezentuje bonus dla preorderów

Dodatkowa misja - Zodiac Killer.

Watch Dogs 2 zadebiutuje w przyszłym miesiącu, a Ubisoft chce zachęcić jak największą liczbę graczy do zamówienia gry przed premierą. Jednym z bonusów dodawanych do preorderów jest misja poboczna Zodiac Killer.

Scenariusz nawiązuje oczywiście do autentycznego seryjnego mordercy, który terroryzował San Francisco w 1968 i 1969 roku. Przestępcy nigdy nie złapano w prawdziwym świecie, ale wygląda na to, że sytuacja zmieni się w grze wideo.

Bonusowy strój, raczej mało gustowny

„Morderca sieje zgrozę w całym Oakland, a policja nie jest w stanie go namierzyć. Rozszyfruj wiadomość i zapoluj na naśladowcę!” - czytamy w opisie.

Rozgrywka przypomina nieco poboczne morderstwa z ostatnich odsłon serii Assassin's Creed, z rozwiązywaniem prostych zagadek logicznych i zbieraniem wskazówek na miejscach zbrodni. Również w pierwszym Watch Dogs jednym z wątków pobocznych było polowanie na zabójcę.

Drugim bonusem do zamówień przedpremierowych jest specjalny, pomarańczowy i dość krzykliwy strój dla głównej postaci, związany tematycznie z mordercą z DLC.

Zobacz: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Watch Dogs 2 debiutuje 15 listopada na PS4 i Xbox One, a także - po ostatnim opóźnieniu premiery - 29 listopada na PC.

Tak jak w pierwszej części, fabuła Watch Dogs 2 będzie koncentrowała się na walce z korporacją Blume, która kontroluje system monitoringu CtOS, odpowiedzialny także za miejską infrastrukturę.

Kontynuacja wyróżniać ma się mniej ponurą atmosferą niż oryginał. Choć nie zabraknie też poważnych wątków, to twórcom zależało na mocniejszym podkreśleniu luźnej otoczki gry.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły