Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Toaletowa pułapka w Apex Legends - gracze blokują i gazują rywali

Nietypowy sposób walki.

Gracze Apex Legends znaleźli nietypowy sposób eliminowania swoich rywali - przeciwników zwabiają do toalet, które następnie przekształcają się w śmiertelne pułapki.

Użytkownicy manipulują oponentami w taki sposób, aby przekroczyli próg rozmieszczonych w różnych punktach mapy pomieszczeń sanitarnych. Kiedy tylko wrogowie znajdą się w środku, wejście zostaje zablokowane pojemnikiem z gazem.

Don't Forget To Wipe from r/apexlegends

Niewielkie wymiary toalet sprawiają, że przebywające wewnątrz postacie nie mogą się z nich wydostać. Gracze wykorzystują ten fakt, by zlikwidować przeciwników za pomocą gazu ze wspomnianej butli.

Osobą, która jako pierwsza zaczęła stosować dosyć nietypową taktykę, jest użytkownik forum Reddit o pseudonimie BeanBag1992. Wyczyny dokonywane wraz z towarzyszami prezentuje w publikowanych materiałach.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Nagrania udowadniają, że zwabienie rywali w niebezpieczną pułapkę nie jest prostym zadaniem. Podczas przykładowego starcia jeden członek drużyny musiał poświęcić się, by przeciwnicy weszli do wirtualnej toalety.

Apex Legends to darmowa gra battle royale w uniwersum Titanfall. W produkcji 60 graczy podzielonych na trzyosobowe drużyny trafia na wyspę, gdzie walczą o przetrwanie. Zwycięża zespół, którego członkowie jako ostatni pozostają przy życiu.

Źródło: Reddit

Następnie: W Marvel's Avengers pojawi się Kamala Khan - nowa postać odegra dużą rolę w fabule

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze