Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Wezwanie pomocy

Udajemy się do Ogrodów w Rozarium, by zbadać niepokojące sygnały.

The Outer Worlds - Wezwanie pomocy Udajemy się do Ogrodów w Rozarium, by zbadać niepokojące sygnały.

To zadanie poboczne w The Outer Worlds jest powiązane z misją główną: Podróż gdziekolwiek. Twoim celem jest odnaleźć cenne dane - wyniki naukowe - które są ważne dla naukowców stacjonujących w Rozarium.

Wykonując to zadanie, zarobisz dużo bitów potrzebnych na zakup klucza nawigacyjnego od Gladys, umożliwiającego podróż do Monarch.

Po odblokowaniu tego zadania u Gladys na Pionierze (1 na powyższym obrazie; C na mapie Pioniera), wróć na swój statek. Podejdź do komputera ADA i odtwórz na nim wezwanie pomocy. Obejrzysz krótki film na monitorze, na którym pewien mężczyzna błaga o ratunek. Następnie podejdź do terminala nawigacyjnego i wybierz: Terra 2 / Lądowisko w Rozarium.

Zobacz: Mapa Ogrodów w Rozarium

Gdy wylądujesz w Ogrodach w Rozarium, udaj się do miasta (B na mapie Ogrodów w Rozarium), które znajduje się na zachód od lądowiska. Berke będzie pierwszą postacią, którą spotkasz w Rozarium. Porozmawiaj z nim o obecnej sytuacji.

Następnie udaj się do trzech osób - Antona Crane'a, Vaughna Cortesa i Orsona Shawa - których znajdziesz w różnych budynkach w mieście. Zlecą ci następujące zadania:

  • Przyszła na Rozarium zagłada (zleceniodawca: Anton) -- wykonując to zadanie, popchniesz do przodu wątek w opisywanej misji: Wezwanie pomocy.
  • Młot Wulkana (zleceniodawca: Orson) - wykonując to zadanie, popchniesz do przodu wątek w opisywanej misji: Wezwanie pomocy.
  • Alchemik-amator (zleceniodawca: Vaughn) -wykonując to zadanie, popchniesz do przodu wątek opisywanej misji: Wezwanie pomocy.
  • Samodzielny sukces (zleceniodawca: Anton) - zadanie dodatkowe, które nie ma wpływu na przebieg opisywanej misji: Wezwanie pomocy.

Aby kontynuować zatem misję Wezwanie pomocy, wykonaj najpierw zadanie dla Antona, Orsona i Vaughna.

Gdy uporasz się z problemami naukowców w Rozarium, wróć do Gladys i zdaj jej relacje. Jeśli zachowałeś wyniki badań (nie oddałeś ich właścicielom), możesz je oddać Gladys lub zostawić je w swoim ekwipunku.

Zadanie zakończy się, gdy wykorzystasz wszystkie możliwe opcje dialogowe związane z sekretami, które odkryłeś w Ogrodach w Rozarium.

Następnie: The Outer Worlds - Przyszła na Rozarium zagłada

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Spóźniony transport

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze