Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Młot Wulkana

Szukamy schematu pistoletu marki MOC.

The Outer Worlds - Młot Wulkana Szukamy schematu pistoletu marki MOC.

Opisywana misja jest jedną z trzech grze The Outer Worlds, które należy ukończyć, aby wykonać misję: Wezwanie pomocy.

Zobacz: Mapa Ogrodów w Rozarium

Ten quest rozpoczniesz w mieście Rozarium (B na mapie Ogrodów w Rozarium). Porozmawiaj z Orsonem Shawem, którego znajdziesz w budynku położonym we wschodniej części miasta.

Poprosi cię, abyś zdobył schematy pistoletu w Magazynie Cioteczki Cleo (D na mapie Ogrodów w Rozarium). Opuść miasto i udaj się do na południowy wschód regionu, do wspomnianego magazynu.

Wewnątrz budynku natkniesz się na maruderów. Na parterze znajdują się zamknięte drzwi do zbrojowni (1), gdzie odnajdziesz poszukiwane plany broni. Aby je otworzyć:

  • możesz skorzystać z umiejętności otwierania zamków;
  • użyć kodu do magazynu, który odnajdziesz na piętrze, przy zwłokach naukowca (2);
  • ewentualnie możesz również poszukać kodu na biurku recepcji w Laboratorium Cioci-biotyków (C na mapie Ogrodów w Rozarium) - jeśli już odwiedziłeś to miejsce istnieje prawdopodobieństwo, że odnalazłeś ten kod wcześniej.

Otwórz drzwi i przejdź po schodach do piwnicy, gdzie czeka cię walka z robotami.

Schemat pistoletu marki MOC (3) wisi na wewnętrznej ścianie. Zabierz go i zdecyduj, komu oddać plany: Orsonowi czy Gladys. Jeśli postawisz na mieszkankę Pioniera i przekażesz jej schemat, zadanie Wezwanie pomocy zakończy się.

W przypadku gdy zdecydujesz się zostawić Orsonowi plany, to otrzymasz do niego bity oraz broń - Ultimatum. Co więcej, po jakimś czasie, odbierzesz wiadomość od Shawa na swoim statku. Poprosi cię, abyś wrócił do Rozarium. Wręczy ci pistolet Ulti-natura, który skonstruował na podstawie planów, które mu dostarczyłeś.

Następnie: The Outer Worlds - Samodzielny sukces

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Alchemik-amator

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze