Skip to main content

The Outer Worlds otrzyma odświeżone wydanie na next-geny

Ale nie za darmo.

Twórcy The Outer Worlds zapowiedzieli odświeżone wydanie gry na PC i konsole obecnej generacji. Edycja Spacer’s Choice zaoferuje sporo usprawnień rozgrywki i grafiki, ale nie za darmo.

W ostatecznym wydaniu gry znajdziemy wszystkie wydane do tej pory dodatki, poprawioną warstwę wizualną - m.in. wyższą rozdzielczość i poprawione oświetlenie - oraz usprawnienia rozgrywki w postaci nowych animacji i podniesionego limitu poziomu bohatera.

Posiadacze konsol mogą liczyć na rozgrywkę w 60 klatkach i rozdzielczości 4K. Gra otrzyma także wsparcie kontrolera Dualsense oraz skrócone ekrany wczytywania na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Spacer’s Choice trafi do sprzedaży 7 marca w cenie 59,99 dolarów. Gracze, którzy posiadają już podstawowe wydanie gry wraz z dodatkami, nie mają co liczyć na prezent. Za aktualizację do ulepszonej wersji trzeba będzie zapłacić 9,99 dolarów. Mowa o wydaniu na konsole oraz komputery osobiste.

Oferta może rozczarować, zwłaszcza jeśli porównać ją do wydanej w grudniu zeszłego roku aktualizacji next-gen dla Wiedźmina 3. Nowością w tym przypadku nie jest nawet 60 klatek na sekundę, gdyż taką opcję zapewniła już jedna z darmowych łatek na PS5 i Xbox Series X/S.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition jest mimo wszystko dobrą opcją dla graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z kosmicznym RPG od Obsidian Entertainment. Przypomnijmy, że gra trafiła na rynek w 2019 roku i spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem. Twórcy zapowiedzieli już oficjalną kontynuację, choć na ten moment bez konkretnej daty premiery.

Zobacz także