Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds wkrótce trafi na Steam

Po roku od premiery.

Obsidian Entertainment poinformowało, że The Outer Worlds na Steamie pojawi się 23 października, a więc rok po premierze na PC. Na razie gra na komputerach dostępna jest tylko w Epic Games Store i sklepie Microsoftu.

Wersja, która zawita na platformę Valve, zaoferuje między innymi osiągnięcia oraz możliwość zabawy z pomocą kontrolera. Do tego karty kolekcjonerskie i opcja przechowywania zapisanych stanów rozgrywki na serwerach w tak zwanej „chmurze”.

The Outer Worlds osadzone jest w świecie science-fiction. Gracze wcielają się w postać, która po 70 latach hibernacji wybudza się na statku kosmicznym. Celem jest uratowanie kolonii znajdującej się w układzie Arkadia.

Gra to RPG z wydarzeniami przedstawionymi z perspektywy pierwszej osoby. Nie brakuje starć, zarówno z wykorzystaniem broni palnej, jak i przeznaczonej do walki wręcz, a w przygodzie użytkownikom towarzyszą bohaterowie sterowni przez sztuczną inteligencję.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze