Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last Guardian - ranny Trico, skakanie po wieżach

Zdobywanie beczek, lustro, wspinaczka.

Po odpędzeniu złego stwora, zeskocz na dół, na Trico. Jest ranny i wyczerpany. Wyciągnij z niego włócznie, jeżeli został wcześniej trafiony. Teraz zdobądź pożywienie - obok, oparte o ścianę stoją wagoniki. Wdrap się na nie ze skały, a je przewrócisz. Wypadną z nich dwie beczki.

Po krótkiej scence daj jeść Trico - musisz podejść z beczką do jego pyska. Gdy Trico zje drugą beczkę, pogłaszcz go po szyi, a wypluje znane już ci lustro. Weź je i poświeć na zagruzowaną bramę w górze (na prawo od zwisającego łańcucha). Następnie wdrap się po łańcuchu do odblokowanego przejścia i zrzuć kolejne dwie beczki.

Zejdź z powrotem na dół i podaj obydwie beczki Trico. Stwór odzyska siły. Wdrap się na niego po scence i wskaż, by wskoczył na górę, do odblokowanej bramy. Następnie musi wskoczyć wyżej, na most. Wyjmij lustro stojąc tu na jego grzbiecie i poświeć na balkon z wrogiem, by zlikwidować przeciwnika. Później skaczcie dalej ku górze.

Dostaniecie się na kolejny most, tu znowu musisz poświecić na balkon z przeciwnikiem. Później pozostaje ostatni skok w górę, na osunięty fragment mostu. Trico przeskoczy z niego na drugą stronę - wtedy poświeć lustrem na deski, by odblokować przejście naprzeciwko. Przeskoczcie tam.

Lustrem poświeć na mechanizm

Idź korytarzem w lewo i zeskocz na dół. To kolejna pułapka, ale tym razem nie zaszkodzi Trico. Gdy stwór zeskoczy na dół, poświeć lustrem na turkusowy mechanizm w klatce, by go zniszczyć. Wyjdźcie na zewnątrz, obróćcie się i wskoczcie na górę, później jeszcze raz, na kopułę dachu. Z niej Trico musi skoczyć na budynek obok, ten bez dachu. Z niego z kolei wskaż, by stwór skoczył na najbliższą kolumnę.

Później Trico musi skoczyć na dwie kolejne kolumny. Z ostatniej musisz poświecić na dwa kolorowe lustra, by stwór je zniszczył. Potem zeskoczcie to wieży. Zejdź z Trico i idź na most. Dalej przywołaj stwora i zniszcz kolejne lustra.

Wdrap się na Trico i każ mu wskoczyć na wystający element wieży po lewej stronie. Z niego zniszczcie kolejne lustro. Wdrapcie się na fragment, z którego zwisało szkło. Później wskoczcie jeszcze wyżej. Tu zejdź z Trico i sam podążaj wyżej, po wystających belkach. Okrążysz wieżę i trafisz na kawałek mostu. Wejdź do środka wieży i otwórz bramę.

Wejdź na Trico i skaczcie do wieży naprzeciwko. Użyj dźwigni, by otworzyć bramę. Wyjdźcie na zewnątrz, a na boku wieży zauważysz mniejszą wieżyczkę, jak poprzednio - znów musicie wskakiwać coraz wyżej. Zniszcz lustro. Wejdźcie wyżej. Zatrzymacie się na skrawku mostu. W wieży naprzeciwko, na balkonach, są wrogowie. Zestrzel ich, świecąc lustrem.

Zniszcz balkony z przeciwnikami

Wskaż Trico wieżę naprzeciwko, by tam wskoczył. Otwórz bramę i wyjdźcie drugą stroną. Ponownie wdrap się na stwora i wskakujcie na górę po wystających z wieży elementach. Na końcu, gdy wskoczycie na fragment, gdzie po drugiej stronie są drzwi z szeroką kratą, zejdź z Trico i przejdź przez tę bramę.

Następnie schodkami przy ścianie idź w górę. Dotrzesz do pomieszczenia z dźwignią, więc ją pociągnij. Wracaj do Trico. Przeskoczcie na drugą wieżę. Znowu zejdź ze stwora i wspinaj się po zrujnowanym murze po lewej stronie. Po schodkach znowu idź na górę, do kolejnej dźwigni. Użyj jej i wracaj do Trico.


Spis treści: The Last Guardian - Poradnik, Solucja

Następnie: The Last Guardian - Mechanizm, lustro, zakończenie


Teraz wskaż stworowi jasny budynek w oddali, ten największy, przy którym już byliście. Bestia zacznie brać duży rozbieg i dolecicie na miejsce. Czeka was tutaj długie starcie z wieloma przeciwnikami. Zejdź z Trico, potrącaj wrogów, wyrywaj hełmy tym, którzy zostali przewróceni. Nie daj się pojmać.

Po walce na ziemi wyjmij jeszcze lustro i poświeć na wrogów na balkonach, by ich pokonać. Następnie zajmij się Trico, wyjmij wszystkie włócznie, uspokój go. Idź dookoła całej wieży, aż trafisz na mechanizm wystający z podłogi.

Komentarze