Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy The Last Guardian szykują nową grę. Zapowiedź w tym roku

Noworoczne życzenia genDESIGN podekscytowały fanów.

Twórcy The Last Guardian intrygują najnowszym projektem. Za sprawą życzeń noworocznych opublikowanych na twitterowym profilu genDESIGN, internet obiegła informacja o pracach nad kolejną grą Fumito Uedy i planach dotyczących jej oficjalnej zapowiedzi w 2023 r.

Szczęśliwego nowego roku. W końcu doczekaliśmy się roku, w którym będziemy mogli dostarczyć wam wielu informacji. Staramy się najlepiej jak potrafimy i mamy nadzieję, że będziecie podekscytowani. Dziękujemy za wasze wsparcie. Przypominamy, że w genDESIGN nieustannie szukamy nowych pracowników” - napisało studio.

Fumito Ueda kieruje pracami studia genDESIGN, w którym znajdują się weterani związani z Ico, Shadow of the Colossus i The Last Guardian. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że deweloperzy od dawna ciężko pracują, a 2023 rok ma w końcu pozwolić na podzielenie się konkretami w temacie ich nowego projektu.

Warto przypomnieć, że samo genDESIGN założono w 2014 r., ale znacznie ważniejszy jest fakt, że jego założycielem jest właśnie Fumito Ueda i w szeregach studia są weterani związani z legendarnymi tytułami w postaci Ico (2001) oraz Shadow of the Colossus (2005). Później oczywiście trwały prace nad The Last Guardian wydanym w 2016 r.

W międzyczasie doszło do nawiązania współpracy pomiędzy Epic Games i genDESIGN, a w 2018 r. genDESIGN podzieliło się tajemniczym obrazkiem, który zwiastował nową grę.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last Guardian

PS4

Related topics
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze