Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Testy strzelanki PlanetSide 2 na PlayStation 4 rozpoczną się w styczniu

AKTUALIZACJA: Start 20 stycznia.

Aktualizacja: Testy strzelanki PlanetSide 2 na PlayStation 4 rozpoczną się w Stanach Zjednoczonych we wtorek, 20 stycznia. Zapisy ruszyły na oficjalnej stronie gry. Nie podano jeszcze daty dla Europy, ale deweloperzy zachęcają do zapisywania się.

„Wykorzystamy ten okres do przetestowania naszych serwerów, wydajności i różnych innych elementów produkcji” - zapewniają twórcy z Sony Online Entertainment.

*

Oryginalna wiadomość: Testy sieciowej strzelanki PlanetSide 2 na PlayStation 4 rozpoczną się w styczniu - poinformował John Smedley z Sony Online Entertainment na Twitterze.

Beta zostanie udostępniona w drugim lub trzecim tygodniu miesiąca. Konkretna data zostanie podana w przyszłym tygodniu, 5 stycznia.

PlanetSide 2 zadebiutowało w listopadzie 2012 roku na PC. To pierwszoosobowa, darmowa strzelanka MMO. W walce o kontrolę nad rozległymi kontynentami bierze jednocześnie udział kilkuset graczy z każdej z trzech dostępnych frakcji.

Gracze mogą wybrać klasę żołnierza, w trakcie rozgrywki korzystają też z różnych pojazdów lądowych oraz statków powietrznych.

Docelowe plany to rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę, ale założenia mogą się jeszcze zmienić.

O autorze
Komentarze