Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szakal pierwszą postacią z dodatku Velvet Shell do Rainbow Six Siege

Operator z Hiszpanii.

Przedstawiciele Ubisoftu zaprezentowali pierwszego z dwóch operatorów, którzy wejdą w skład Velvet Shell - kolejnego dużego DLC do sieciowej strzelanki Rainbow Six Siege.

Szakal - bo o nim mowa - jest przedstawicielem hiszpańskich sił specjalnych. Skupia się przede wszystkim na tropieniu pozycji przeciwnika.

Postać wyposażona jest w gogle, które podświetlają ślady stóp oponentów w polu widzenia. Twórcy podkreślają, że bohater może okazać się szczególnie groźny w starciu z samotnymi wilkami.

Velvet Shell zaoferuje jeszcze jednego operatora, ale informacji na temat tajemniczego protagonisty na razie nie podano.

Poza tym w DLC pojawi się zaprezentowana niedawno mapa Coastline. Lokacja osadzona jest na terenie nocnego klubu na hiszpańskiej Ibizie. Rozgrywka toczyć się będzie w trakcie ewakuacji budynku.

Więcej szczegółów związanych z kolejnym rozszerzeniem ujawnionych zostanie 5 lutego podczas finałów Six Invitational - turnieju dla najlepszych graczy Rainbow Six Siege na PC i Xbox One. Wówczas odbędzie się prezentacja nowości, które znajdą się w pakiecie.

Velvet Shell jest pierwszym z planowanych na bieżący rok dużych dodatków do strzelanki. Twórcy przygotowują jeszcze DLC poświęcone siłom specjalnym z Polski, Hong Kongu oraz Korei Południowej. Tradycyjnie poza operatorami zawierać mają też zlokalizowane w poszczególnych krajach poziomy.

Warto podkreślić, że mapy zostaną udostępnione za darmo dla wszystkich graczy. Podobnie ma być z postaciami, które będzie można nabyć za walutę zdobywaną podczas zabawy.

Jest też możliwość kupna drugiej przepustki sezonowej do gry. Zestaw zagwarantuje natychmiastowy dostęp do poszczególnych żołnierzy, i to o siedem dni wcześniej.

Do tego unikatowe przedmioty kosmetyczne, 10-procentowa zniżka we wbudowanym sklepie, pięcioprocentowy przyrost punktów Rozgłosu i dwa bonusowe wyzwania dzienne.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze