Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Druga przepustka sezonowa Rainbow Six Siege dostępna w sprzedaży

Osiem postaci i inne DLC.

Ubisoft potwierdził niedawno, że zamierza wspierać sieciową strzelankę Rainbow Six Siege przez kolejny rok. Wydawca nie ujawnił jeszcze szczegółów, lecz te znaleźć można w ofercie sklepów.

Przepustka sezonowa o wiele mówiącej nazwie „Year 2 Pass” jest już bowiem dostępna na Xbox One (za 120,99 zł) oraz w europejskim PlayStation Network, na PS4 (za 125 zł).

Jak wynika z opisów, taki zakup gwarantuje dostęp do kolejnych ośmiu postaci, oferowanych na przestrzeni dwunastu miesięcy. Do tego unikatowe przedmioty kosmetyczne - po osiem na nakrycie głowy i na resztę stroju.

Jest też ozdoba R6 Karbon oraz 600 Kredytów R6.

Zakup przepustki sezonowej oznacza także status VIP-a do lutego 2018 roku. To gwarantuje siedmiodniowy, wcześniejszy dostęp do postaci, 10-procentową zniżkę we wbudowanym sklepie, przyrost punktów Rozgłosu szybszy o pięć procent oraz dwa dodatkowe wyzwania dzienne.

Można zakładać, że sposób kupowania dodatkowych postaci nie zmieni się w porównaniu z dotychczasowych systemem, więc bohaterów zdobędziemy także bez season passa, za pośrednictwem transakcji cyfrowych - ale siedem dni po VIP-ach, którzy nie będą musieli dopłacać..

Dodatkowe mapy trafiają w Rainbow Six Siege za darmo dla wszystkich graczy.

Jeśli zdecydujemy się na zakup Year 2 Pass przed 7 lutego przyszłego roku, otrzymamy także malowanie broni Obsydian. Jeśli posiadamy ubiegłoroczną przepustkę, bonusem będzie kolejne 600 Kredytów R6.

W grze rywalizują dwa pięcioosobowe zespoły - jeden atakuje, zaś drugi broni bomby, zakładnika lub konkretnego pomieszczenia. Istotną rolę odgrywają zniszczalne elementy otoczenia - między innymi barykady i fragmenty ścian.

Przed rozpoczęciem każdej rundy wybieramy operatora - przedstawiciela SAS, FBI, GIGN i innych jednostek sił specjalnych z całego świata. Każda postać posiada własną umiejętnością specjalną lub gadżet.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze