Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Symulator apokalipsy zombie H1Z1 od 15 stycznia na Steam Early Access

Nowa gra Sony Online.

John Smedley - prezes Sony Online Entertainement - ogłosił, że symulator apokalipsy zombie H1Z1 zadebiutuje 15 stycznia w programie Early Access na Steamie.

Piękny zachód zombie

„Czy będzie to skończony produkt? Na pewno nie. Jeśli oczekujecie gotowej gry, NIE KUPUJCIE NA EARLY ACCESS” - ostrzega menedżer w mało subtelny sposób.

„Celem jest wpuszczenie was wcześnie, by pomóc nam ukształtować tytuł, którego częścią chcecie być przez dłuższy czas” - dodaje Smedley w serwisie Reddit.

Dostępny teren obejmie 64 tysiące kilometrów, ale w ostatecznej wersji dostępna mapa będzie dużo większa. Do sprzedaży trafią dwa pakiety: podstawowy za 20 dol. (ok. 68 zł) oraz droższy, z dodatkowymi trybami rozgrywki. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.

„Czy H1Z1 będzie 15 stycznia lepsze od DayZ? Nie, nie będzie” - przyznaje szczerze szef Sony Online.

„Często słyszymy to pytanie i chcemy być otwarci. Nie mamy jeszcze tylu ciekawych opcji. Ale nasza gra jest też inna. Jest to MMO i naszym celem jest stworzenie wielkiego świata, dającego niesamowite poczucie bycia ocalałym podczas apokalipsy zombie - kończy Smedley. Menedżer nie wyjaśnił, w jaki dokładnie sposób to podejście różni się od DayZ.

H1Z1 ukaże się w przyszłości także na PlayStation 4.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze