Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Streamer Diablo Immortal w końcu zdobył rzadki klejnot. Wydał 70 tys. złotych

Upragnione pięć gwiazdek.

Kontrowersyjny streamer „Quin69” w końcu zdobył 5-gwiazdkowy legendarny klejnot w Diablo Immortal. Na emblematy wydał łącznie 25 tys. dolarów nowozelandzkich, a więc ponad 70 tys. złotych.

Opisywany system jest źródłem kontrowersji już od dnia premiery gry. Wspomniane emblematy są potrzebne, by zwiększyć szanse na pozyskanie legendarnych klejnotów w szczelinach. Jak widać, prawdopodobieństwo wypadnięcia takiego przedmiotu nadal jest całkiem niskie.

Warto dodać, że „Quin69” zdobywał już wcześniej 5-gwiazdkowe klejnoty, lecz te nie miały wszystkich gwiazdek „aktywnych”, co samo w sobie jest osobnym problemem. Zaraz po pozyskaniu upragnionego znaleziska, streamer zniszczył klejnot, usunął postać, po czym odinstalował grę i pokazał środkowy palec do kamery.

- Spadaj z mojego komputera, nie zasługujesz, by na nim zostać. Diablo 2 Resurrected? Możesz zostać. Diablo 3? Jesteś na cienkim lodzie, ale też pozwalam. Diablo Immortal? Wypad - skomentował, cytowany przez VGC.

Warto dodać, że w ekwipunku jest miejsce na sześć legendarnych klejnotów, więc wspomniane 70 tysięcy złotych to jedynie początek drogi, jeśli mowa o maksymalnym rozwinięciu postaci. „Quin69” apeluje, by nie iść tą drogą, ponieważ - jak tłumaczy - dla niego to koszty prowadzenia działalności, a podczas transmisji zarobił zapewne znacznie więcej niż 25 tys. dolarów nowozelandzkich.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły