Skip to main content

Stellar Blade - Życie złomiarzy

Poszukujemy zaginionego handlarza.

Podczas przemierzania miasta Xion w grze Stellar Blade natrafimy na złomiarza Cyrusa. Okazuje się, że jego partner Tommy wyruszył do niebezpiecznego regionu pustkowi i został napadnięty przez potwory. Zgadzamy się spróbować odnaleźć zaginionego.

Na Cyrusa trafimy w podziemnym barze w zachodniej części miasta. Schodzimy po schodach i rozmawiamy z mężczyzną, który stoi w korytarzu prowadzącym do głównej sali. Po wysłuchaniu szczegółów zadania udajemy się do wskazanego miejsca na pustkowiu.

Konkretnie będzie to obszar w pobliżu obozowiska, oznaczonego jako Centralne Równiny Złomowe. Po dotarciu na miejsce idziemy w stronę zniszczonych budynków mieszkalnych, aż trafimy na wielki krater w ziemi. Zjeżdżamy linką na niższy poziom, a następnie ostrożnie schodzimy po kolejnych półkach skalnych i drabinach aż na sam dół.

Trafimy na środek areny. Podchodzimy do świecących na czerwono drzwi i oglądamy scenkę przerywnikową. Niestety czeka nas tu walka z bossem - Bestią. Po jego pokonaniu badamy zwłoki leżące przy wyważonych teraz wrotach i wracamy do Cyrusa zdać raport. Na tym misja zakończy się. W ramach bonusu, będziemy mogli otworzyć skrzynkę Tommy’ego na Targowisku złomu znalezionym przy zwłokach kodem.

Następnie: Stellar Blade - boss: Bestia (Zakazany teren)

Spis treści: Stellar Blade - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Stellar Blade - boss: Zamęt

Zobacz także