Skip to main content

Aktualizacja Stellar Blade wprowadza nowy tryb rozgrywki

Nie może też zabraknąć strojów.

Twórcy Stellar Blade poinformowali, że gra otrzymała dzisiaj aktualizację oznaczoną numerem 1.003. Patch wprowadza między innymi nowy tryb rozgrywki oraz kolejny zestaw strojów dla głównej bohaterki.

Jak opisano w artykule na oficjalnym blogu PlayStation, opcja zabawy przeznaczona jest dla miłośników starć z bossami, pozwalając ponownie pokonać wszystkich dziewiętnastu przeciwników tego rodzaju, ale z potyczkami wzbogaconymi o dodatkowe ustawienia.

Boss Challenge - jak brzmi nazwa trybu - pozwala wrócić do raz pokonanych bossów, więc wszyscy nie są dostępni od razu. Brzmi logicznie. Gdy ukończymy już kampanię fabularną, odblokujemy także wyższy poziom trudności w tych starciach.

Wygląda miło
Nie może zabraknąć nowych skinów

„Aby rozpocząć wyzwanie, możesz albo załadować zapis i użyć własnego sprzętu, albo wybrać jeden z kilku przygotowanych zestawów” - czytamy w opisie. Dla prawdziwego wyzwania wybierz minimalny zestaw z zaniżonymi możliwościami. Jeśli chcesz zadrwić z bossa spektakularną walką, jest też maksymalny zestaw, które posiada wszystkie umiejętności i wzmocnione statystyki”.

Po zakończeniu starcia zobaczymy następnie ekran z podsumowaniem: czasem rozgrywki, liczbą perfekcyjnych bloków i uników, zużytymi przedmiotami i tak dalej.

Pokonanie wszystkich bossów co najmniej na normalnym trudności to nagroda w postaci stroju Neurolink Suit dla Eve. Aktualizacja wprowadza też dwa inne skiny: White Kunoichi oraz Black Kunoichi. Usunięto także kolejną porcję błędów.

Zobacz także