Skip to main content

Stellar Blade - Tabu

Udajemy się do archiwum.

Tę misję poboczną w grze Stellar Blade rozpoczniemy kierując się na koniec mostu łączącego miasto Xion z pustkowiem. Spotkamy tam mężczyznę, który nie do końca wydaje się słuchać, co do niego mówimy. Mimo wszystko Eve zgadza się pomóc.

Udajemy się tuż przed wejście na teren pustkowi i rozmawiamy ze stojącym na moście Lutherem/. Chociaż Eve nie będzie zbyt chętna słuchać wykładu, to przez drona odezwie się Lily, która będzie chciała wysłuchać, co mężczyzna ma do powiedzenia.

Luther będzie chciał, abyśmy powrócili do obszaru Eidos 7 i zbadali tamtejsze Archiwum (wyciągaliśmy z niego hiperogniwo w ramach jednej z pierwszych misji głównych). Rozmawiamy z Adamem na lądowisku i lecimy naszym pojazdem do wskazanego regionu.

Po dotarciu na miejsce kierujemy się za wskaźnikiem do Archiwum. Możemy skrócić sobie drogę, korzystając z budki telefonicznej i wybierając szybką podróż do obozu zaopatrzeniowego Plac Budowy. Tak czy inaczej, po dotarciu na miejsce wchodzimy w interakcję z budowlą, jednak nasz dostęp zostanie zablokowany.

Po tym odkryciu wracamy do Luthera w Xionie. Mówimy mu o fiasku misji, jednak ten wydaje się zadowolony otrzymaniem takiej odpowiedzi. Tak czy inaczej, po tej krótkiej rozmowie misja zakończy się.

Nastepnie: Stellar Blade - Zaginiona Arka

Spis treści: Stellar Blade - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Stellar Blade - Nieznany prezent

Zobacz także