Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - zakończenie: wyjaśnienie

Opis zakończenia wątku fabularnego.

Na tej stronie poznasz opcje zakończeń w grze Starfield. By dotrzeć do tego momentu, ukończ ostatnie zadanie fabularne: Wielki krok.

Gdy dotrzesz do zakończenia - do Jedności - możesz podjąć decyzję o kontynuacji rozgrywki lub przejść do rozpoczęcia Nowej Gry+. Wtedy to rozpoczniesz grę na nowo, jednak jako astrian - osoba świadoma swojej przeszłości oraz istnienia wielu światów równoległych. W trakcie wykonywania zadań fabularnych posiadasz nową opcję dialogową, która pozwoli ci zrealizować je w nieco inny sposób lub pominąć.

Wykorzystaj nowe podejście do rozgrywki, by sprawdzić do czego doprowadzą cię odmienne wybory. Zachowasz swoje moce, umiejętności i wiedzę. Nie zabierzesz ze sobą żadnych przedmiotów oraz żaden z twoich sojuszników nie może za tobą podążyć. Otrzymasz statek astrian oraz specjalny kombinezon. Możesz wyruszyć na poszukiwania pozostałych artefaktów, by zebrać je wszystkie.

Gdy spróbujesz odwrócić się od Jedności, twoja alternatywna wersja bohatera opowie ci o tym, co stanie się w aktualnym wszechświecie. Ujrzysz trzy sceny związane z twoimi decyzjami podczas rozgrywki:

  • ukończenie wątku frakcji ZK oraz wybór metody walki z terrormorfami (zadanie Pomnik trwalszy niż ze spiżu)
  • żyjący członkowie konstelacji (w ramach decyzji, czy postanowiłeś chronić Lożę czy pomóc sojusznikom na stacji Oko) (zadanie Wysoka cena)
  • efekt sprzymierzenia się z Emisariuszem lub Łowcą bądź odmowa współpracy z którymkolwiek z nich (zadanie W ich ślady)

Każde kolejne zakończenie wygląda jednakowo - tak jak opowiadali o tym Łowca i Emisariusz, których zadaniem jest prowadzenie nowych astrian do celu lub uniemożliwianie im tego, jeśli uznają ich za niegodnych. W każdym świecie istnieją artefakty i ten kto zbierze wszystkie ma szanse na odrodzenie, by stać się istotą ponadczasową.

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Starfield

Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze