Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - Wielki krok

Ostatnia misja fabularna w grze.

W tym miejscu opisujemy ostatnie zadanie w Starfield: Wielki krok. Rozpoczniesz je natychmiast po zakończeniu zadania Objawienie i opuszczeniu budynku.

Po opuszczeniu magazynu wejdź do statku i zbuduj sferę amilarną korzystając z dodatkowego terminala przed kokpitem. Gdy to zrobisz, ujrzysz komunikat. Dokonanie teraz dowolnego skoku grawitonowego zaprowadzi cię do jedności, gdzie zadecydujesz o losie bohatera.

Gdy wykonasz dowolny skok, wkroczysz do Jedności, gdzie spotkasz inną wersję siebie. Po rozmowie z nią możesz kierować się naprzód, by przejść do Nowej Gry Plus, lub zawróć, aby wrócić do swojej rzeczywistości. Rozejrzyj się wcześniej wokoło, by zobaczyć, jak twoje decyzje podjęte w trakcie rozgrywki wpłynęły na rozwój wydarzeń. Szczegóły znajdziesz na stronie poświęconej zakończeniu.

Jeśli zrezygnujesz z wejścia do portalu i pozostania astrianem, nic nie szkodzi. W dowolnym momencie będziesz w stanie zbudować na nowo sferę w swoim statku i ponownie wkroczyć w Jedność. W nowej rzeczywistości utracisz wszystkie przedmioty, relacje z kompanami, zresetowane zostaną wszystkie zadania. Zachowasz moce i umiejętności.

Następnie: Starfield - zakończenie: wyjaśnienie

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Starfield - Objawienie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Starfield

Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze