Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - W ich ślady

Spotkaj się z astrianami.

Zadanie W ich ślady w Starfield rozpocznie się natychmiast, gdy wkroczysz na pokład statku Łowców w zadaniu Jedność. Wyjaśniamy czym różnią się dostępne ścieżki astrian.

Gdy udasz się do układu Oborum Prime, spotkasz tam statek Łowcy. Niezależnie od wyborów podczas rozmowy, będziesz zmuszony zadokować na statku po jego zaznaczeniu. Wewnątrz znajdziesz dwóch astrian, którzy wyjaśnią ci ideę jedności. Jeden z nich przybierze postać zmarłego kompana.

Jest to jedynie zadanie przejściowe, które zostanie zakończone po opuszczeniu statku. Możesz jednak przeprowadzić opcjonalne dialogi z obiema tajemniczymi postaciami, by lepiej zrozumieć wątek fabularny.

Za ukończenie zadania otrzymasz trochę zasobów oraz 750 PD, ale przede wszystkim rozpoczniesz dwa nowe zadania główne: Ostatnie mignięcia oraz Z tej ziemi - to od tej misji powinieneś zacząć, bowiem rozpoczniesz jednocześnie zadanie, które wymaga oczekiwania - Tęsknota ponad miarę.

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Starfield - Jedność

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze