Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - Objawienie

Zmierz się z astrianami w Pogrzebanej świątyni.

Zadanie Objawienie jest przedostatnią misją wątku głównego w Starfield. Odblokujesz ją po ukończeniu Z tej ziemi. Udasz się do Pogrzebanej świątyni i zmierzysz z astrianami.

UWAGA: dobrze przygotuj się przed rozpoczęciem tej misji - zdobądź sporo amunicji oraz medykamenty. Czeka cię wiele trudnych bitew.

Kieruj się do odległego układu Masada, na orbitę planety Masada III. Tam zmierzysz się z wrogim astriańskim statkiem. W zależności od tego, jaką decyzję podjąłeś w poprzednim zadaniu - o sprzymierzeniu się z jednym z astrian: Emisariuszem lub Łowcą, sojusznik przyleci ci na pomoc. Jeśli odmówiłeś współpracy, jesteś zdany na siebie.

Warto rozważyć ulepszenia statku przed przylotem na Masadę III oraz wyposażyć się w zestawy naprawcze. Wrogi statek może mieć nawet 40 poziom. Jeśli zniszczysz go w pierwszej kolejności i tak pozostaną ci pomocnicy do wyeliminowania, dlatego warto zająć się nimi w pierwszej kolejności.

Po walce wyląduj w znaczniku Pogrzebana świątynia (niewidoczny do czasu rozstrzygnięcia walki w kosmosie). Tu zmierzysz się z astrianem w kilku jego kopiach - Strażnikami. Mimo że może wydawać się, że ciągle nadchodzą nowi, ilość kopii jest ograniczona. Każdy posługuje się inną bronią oraz potrafią się teleportować.

Dobrym pomysłem jest wykorzystanie broni dystansowej i obranie pozycji, która zapewnia dobrą osłonę przeciw atakom ze stron. Wykorzystaj również czerwone, wybuchowe pojemniki. Przeciwnik będzie używał granatów a ci z bronią krótką (i jeden z białą) będą próbowali się do ciebie zbliżyć.

Nie szarżuj do magazynu, bowiem tam czeka cię kolejne starcie z grupą Ecliptic i Strażniczką Athaliah. Gdy się ujawni, znacznik misji będzie ją wskazywał, lecz niejednokrotnie może on wskazywać obszar daleko poza budynkiem. Wtedy wystarczy poczekać aż ponownie pojawi się w okolicy.

Kłopot polega na tym, że jak długo strażniczka żyje, kolejni żołnierze mogą powracać do życia, dlatego tym razem jest ona celem numer jeden. By móc kontynuować, musisz podnieść kartę, która zostanie przez nią upuszczona.

Trafisz do bazy Ecliptic. Czeka cię kolejne starcie. Nie brnij mocno do przodu - poza ludzkimi przeciwnikami wewnątrz bazy znajdują się również działka. Zbierz kolejną kartę oraz następną z trupa kapitana Petrowa, gdy trafisz do anomalii.

Finalnie dotrzesz do artefaktu. Chroni go kolejny astrian - Fionn. Zignoruj duplikantów, bowiem gdy ją zabijesz, reszta przepadnie. Obserwuj znacznik misji - Fionn będzie znikać, gdy otrzyma obrażenia. W tym czasie zaszyj się gdzieś i czekaj, aż ponownie ujrzysz niebieski wskaźnik.

W ramach zakończenia misji zmierzysz się z ostatnim astrianem - przeciwnym do twojego sojusznika (Łowcą lub Emisariuszem). Możesz skorzystać z Perswazji, co umożliwi w pełni ominięcie bitwy. Walka jest nieco nietypowa, bowiem będziesz przenosić się między różnymi obszarami. Nie będzie to trudne starcie. Nie zapomnij jednak zebrać zawartości ekwipunku pokonanego. Zakończenie misji nastąpi po zebraniu artefaktu.

Następnie: Starfield - Wielki krok

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Starfield - Z tej Ziemi

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Starfield

Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze