Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

South Park: The Fractured But Whole - Pogadanka, Zaklinacz burrito

Opis dwóch misji głównych, w których odwiedzamy szkolnego psychologa oraz przyrządzamy pierwszy posiłek.

Misja Pogadanka aktywuje się automatycznie po ukończeniu misji fabularnej o nazwie Powrót czwartoklasistów. W trakcie chodzenia po mieście do bohatera odezwie się Cartman. Twoim celem będzie udanie się do szkoły podstawowej, która znajduje się na południowym zachodzie.

Po dotarciu na miejsce dowiesz się, że masz skierować się do gabinetu psychologa. Wejdź po schodach do głównego korytarza przed sobą, a potem skręć w prawo. Przejdź kilka kroków, aż dotrzesz do drzwi z napisem Counselor. Wejdź do środka i rozpocznij rozmowę z panem Mackey.

Rozmowa z psychologiem będzie dotyczyła płci głównego bohatera.

Usiądź na krześle i zacznij słuchać psychologa. Okaże się, że dialog będzie dotyczył płci (obrazek powyżej). W trakcie rozmowy należy zdecydować czy główny bohater należy do płci męskiej, żeńskiej czy też innej. Po zakończeniu rozmowy opuść gabinet, co spowoduje ukończenie bieżącej misji.

Po wyjściu ze szkoły będziesz jeszcze musiał stawić czoła grupie przeciwników, którzy zaatakują bohatera i jego drużynę.


Misja: Zaklinacz burrito

Po wykonaniu pierwszych misji (np. Komar w opałach i Dotyk wiary) Cartman odezwie się i zleci kolejne zadanie. Tym razem będziesz miał mu dostarczyć jedzenie. Aby je zdobyć udaj się restauracji Freeman's Tacos znajdującej się we wschodniej części centralnej alei miasta.

Po dotarciu na miejsce okaże się, że restauracja jest prowadzona przez Morgana Freemana. Porozmawiaj z nim, a otrzymasz możliwość stworzenia własnego dania. Przy okazji nauczysz się tworzyć nowe przedmioty.

Składniki (1) niezbędne do stworzenia potrawy (2). Jeśli je posiadasz, to wystarczy skorzystać z opcji Stwórz (3).
  • Przejdź do menu telefonu i wybierz opcję „Tworzenie".
  • Przejdziesz do kolejnego menu, w którym będziesz mógł tworzyć nowe przedmioty.
  • Freeman da bohaterowi składniki (1 na obrazku powyżej) niezbędne do stworzenia burrito (2 na obrazku powyżej).
  • Wystarczy teraz wcisnąć i przytrzymać klawisz akcji (3 na obrazku powyżej), co spowoduje stworzenie dania.


Następnie zostaniesz poproszony o stworzenie jeszcze jednej potrawy. Po uczynieniu tego bieżąca misja się zakończy. Przy wychodzeniu z restauracji otrzymasz jeszcze kilka przepisów i ostrzeżenie przed pierdami zdolnymi do zaginania czasoprzestrzeni.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze