Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje nowa gra South Park

Nietypowa zapowiedź.

Pod koniec prezentacji THQ Nordic mogliśmy zobaczyć krótką i nietypową zapowiedź nowej gry South Park. Całość utrzymano w typowym dla serialu, infantylnym humorze.

Na zakończenie pokazu, widzowie mogli zobaczyć planszę z napisem „Na dzień dzisiejszy, THQ Nordic (nie licząc HandyGames) ma 43 gry w produkcji, z czego 26 wciąż pozostaje niezapowiedzianych. Dziękujemy za uwagę!”. Chwilę po wyświetleniu planszy, na ekranie pojawiło się logo South Park Digital Studios z odtwarzanym w tle głosem postaci, prawodpodobnie Randy’ego Marsha: „Piecze, piecze, piecze, piecze, piecze, ała, oh... oh, nachodzi!”.

Następnie ponownie pojawiła się wyżej wspomniana plansza, z tym, że liczbę 26 niezapowiedzianych gier przekreślono i poprawiono na 25 tytułów. Nagranie z konferencji można zobaczyć poniżej. Materiał z prezentacji zamieszczamy poniżej. Fragment z zapowiedzią gry South Park zaczyna się od minuty 55:11.

Niestety, na ten moment nie wiadomo nic więcej o grze. Nie znamy daty premiery, docelowych platform, ani do jakiego gatunku będzie należeć produkcja (chociaż możemy zakładać, że po raz kolejny będzie to parodia turowych gier RPG).

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime i majsterkowicz-samouk.

Komentarze