Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje nowa gra South Park

Nietypowa zapowiedź.

Pod koniec prezentacji THQ Nordic mogliśmy zobaczyć krótką i nietypową zapowiedź nowej gry South Park. Całość utrzymano w typowym dla serialu, infantylnym humorze.

Na zakończenie pokazu, widzowie mogli zobaczyć planszę z napisem „Na dzień dzisiejszy, THQ Nordic (nie licząc HandyGames) ma 43 gry w produkcji, z czego 26 wciąż pozostaje niezapowiedzianych. Dziękujemy za uwagę!”. Chwilę po wyświetleniu planszy, na ekranie pojawiło się logo South Park Digital Studios z odtwarzanym w tle głosem postaci, prawodpodobnie Randy’ego Marsha: „Piecze, piecze, piecze, piecze, piecze, ała, oh... oh, nachodzi!”.

Następnie ponownie pojawiła się wyżej wspomniana plansza, z tym, że liczbę 26 niezapowiedzianych gier przekreślono i poprawiono na 25 tytułów. Nagranie z konferencji można zobaczyć poniżej. Materiał z prezentacji zamieszczamy poniżej. Fragment z zapowiedzią gry South Park zaczyna się od minuty 55:11.

Niestety, na ten moment nie wiadomo nic więcej o grze. Nie znamy daty premiery, docelowych platform, ani do jakiego gatunku będzie należeć produkcja (chociaż możemy zakładać, że po raz kolejny będzie to parodia turowych gier RPG).

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

South Park: The Fractured but Whole

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze