Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

South Park: The Fractured but Whole otrzymało demo na PS4 i Xbox One

Godzina rozgrywki.

Ubisoft udostępnił na konsolach PS4 i Xbox One darmowe demo wydanego tydzień temu South Park: The Fractured But Whole. Trial oferuje godzinę rozgrywki.

Wersję próbną pobrać można za pośrednictwem usług PlayStation Network i Xbox Live. Posiadacze PC muszą obejść się smakiem - nie wiadomo czy kiedykolwiek dostaną szansę bezpłatnego sprawdzenia produkcji.

Demo nie jest ograniczone pod względem dostępnych treści czy funkcji, a postępy osiągnięte podczas zabawy tradycyjnie przeniosą się do pełnego wydania. Dzięki temu po zakupie gry pojawi się opcja wznowienia przygody od przerwanego wcześniej momentu.

Tytuł jest bezpośrednią kontynuacją Kijka Prawdy z 2014 roku. Motywem przewodnim są tym razem komiksy i filmy z superbohaterami w rolach głównych. Cartman i spółka wcielają się w herosów, dzieląc się na dwie rywalizujące ze sobą drużyny.

W trakcie zabawy kierujemy postacią z poprzedniej części cyklu (nowym dzieciakiem w mieście). Twórcy oddali do naszej dyspozycji co najmniej dwanaście zróżnicowanych klas. Każda dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami.

„To wyjątkowo solidna produkcja. Okazuje się, że nie tylko studio Obsidian potrafi stworzyć świetny tytuł na licencji znanego serialu. Pewne ograniczenia związane z formułą czy dwuwymiarowym światem sprawiają, że trudno uznać ją za kandydata na grę roku, jednak fani obrazoburczego humoru i nietypowych gier RPG bez dwóch zdań znajdą tu coś dla siebie” - napisał Artur w recenzji South Park: The Fractured but Whole.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły